Estonian
Follow us on:

Red Dot 2014 Disainiauhind

 

BTL sai oma füsioteraapia ja esteetilise meditsiini seadmete eest kõrgelt hinnatud rahvusvahelise tootedisaini auhinna. Kombineerides revolutsioonilise tehnoloogia ning kaasaegse disaini, BTL füsioteraapia seadmed BTL-4000 Premium ja BTL-6000 High Intensity Laser (ning lisaks ka BTL-6000 SWT Topline ja BTL-6000 Lymphastim Topline) veensid niivõrd 40-liikmelist žüriid, et nad võitsid kuulsa Red Dot Disainiauhinna. 
VanquishProtégé IntimaProtégé Elite olid samuti edukad seadmed BTL Esteetilise meditsiini porfoolios.
 

Red-Dot-award_2014_v4_nd

RED DOT DISAINIAUHIND
Red Dot disainiauhind on rahvusvaheline tootedisaini auhind, mille annab välja Disaini Zentrum Nordrhein Westfalen Essenis, Saksamaal. Alates 1955. Aastast kuulutab iga-aastaselt eriliselt valitud žürii välja parima diasini kolmes kategoorias: tootedisain, disainiagentuurid, disaini kontseptsioonid. Võitjd esitletakse suurel tseremoonial ning võitja-tooted eksponeeritakse Red Dot Disainimuuseumis, mis on endine ajalooline Zollvereini kivisüsi kaevandamiskompleks Essenis

BTL
BTL ettevõte loodi 1993. aastal. Hetkel on BTL maailma üks suurimaid meditsiini- ning esteetilise meditsiini seadmete tootjaid. Meie ettevõtte spetsialiseerub kolmele erinevale suunale: taastusravi, kardioloogia ja esteetiline meditsiin.
Füsioteraapia valdkonnas pakub BTL elektriravi-, laserravi-, ultraheliravi- ning magnetraviseadmeid. Meie viimasteks uuendusteks on raadiosagedusteraapia, lööklaineteraapia, diathermia ning hüdroteraapia tooteliinid.
BTL Esteetilise meditsiini osakond toodab kõige uuenduslikumaid tehnoloogiaid keha vormimiseks, naha pinguldamiseks ning kortsude vähendamiseks.

AUHINNATUD FÜSIOTERAAPIA SEADMED
BTL-4000 PREMIUM on elektriravi-, ultraheliravi-, laserravi- ning magnetravi seade. BTL-6000 Kõrgsageduslaser on revolutsiooniline tehnoloogia, mis baseerub madalsagedusliku laseri (LLLT) tõestatud tööprintsiipidel. Kõrge, kuni 12W võimsus võimaldab tungi sügavale kudedesse, tagades nii piiramatu valuravi.

Pressiteade

AUHINNATUD ESTEETILISE MEDITSIINI SEADMED
Uus PROTÉGÉ ELITE tagab püsiva kortsude vähendamise ning naha noorendamise. PROTÉGE INTIMA on esimene süsteem, mis pakub mittekirurgilist ja mitteinvasiivset labia remodelleerimist ning seksuaalse rahuldatuse tõstmist. VANQUISH on revolutsiooniline, mittekontaktne RF™ süsteem mitteinvasiivseks kehakontuurimiseks ja rasva vähendamiseks. Tagatud on valutu protseduur ning täielik patsiendi mugavus.

Pressiteade